19.7.2017
 
Chcete si vybudovať altánok, terasu alebo zimnú záhradu? Nepáči sa vám ani jeden variant? Zaujať by vás mohlo mobilné zastrešenie terasy, ktorá v sebe spája výhody všetkých typov vonkajšieho posedenia.
 
 
 

Trochu iná zimná záhrada

Zimné záhrady majú ľudia v obľube preto, že dokážu ľahko zväčšiť obytný priestor. Stávajú sa prirodzenou súčasťou domu. Sú miestom, kde môžeme odpočívať, športovať či pestovať kvety. Nie každý si môže celoročnú zimnú záhradu dovoliť a to z dôvodu vysokej obstarávacej ceny. Lacnou alternatívou je mobilný zastrešenie terasy.
 
 

Obytná terasa do každého počasia

 
Každý vie, ako slniečko v lete rozpáli interiér. Do stavebnicové zimnej záhrady je preto potrebné dať klimatizáciu a pre zatienenie markízu. Nepotřebujete- ak zimnú záhradu využívať aj v zime, potom je mobilný zastrešenie terasy vhodným variantom. Posuvné zastrešenie vás zbaví nutnosti tieniť ju a klimatizovať. Stačí jednoducho otvoriť okná.
 
 
 

Elegantný voľba

 
Základom mobilného zastrešenia je konštrukcia z hliníka. Výplň je odolný polykarbonát, teda ľahko tvarovateľný materiál. Mobilné zastrešenie má veľmi elegantný vzhľad, pôsobí veľmi vzdušne a skvele ladí s architektúrou domu. Konštrukcia je pevná, ale častejšie posuvná, ktorá je umiestnená na koľajnice.
 
 
 

Od marca do októbra 

 
Mobilné zastrešenie umožní využívať terasu od marca do októbra. V prípade, keď je vonku a slnečno, stačí zastrešenie otvoriť. V daždivých a chladných dňoch ho zase zatvorte. V tejto zimnej záhrade môžete pokojne grilovať. Stačí pootvírat jednotlivé moduly okien. Pri drahších modeloch nechýba ani bočný vchod pre domácich miláčikov. V zime poslúži pre kvety či na uskladnenie záhradného nábytku.